Erel Dişli

1989 yılından günümüze sektöründeki farklı konumunu devam ettiren Erel Dişli olarak; Türkiye pazarındaki yerimizi, sahip olduğumuz insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu sayesinde koruyup geliştirdiğimize inanıyoruz.
Düz, Helis, Triger, Zincir, Kramiyer, İç, Trapez dişli imalatlarının yanı sıra isteğe bağlı Özel Dişli İmalatı ve Her Türlü Makina Yedek Parça imalatı yapmaktayız. Bunun yanında BETON DELME ve KESEME SİSTEMLERİ üretip gereken teknik desteği sağlamaktayız. Ürettiğimiz makinalarda uygulama alanlarında ki uyumluluk ve iş kolaylaştırma ilkelerinden vazgeçmeyip siz müşterilerimizi en güzel hizmeti sunmakla yükümlüyüz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde karşılamak,uygun fiyat ve kalitedeki ürünlerimizi piyasaya sürmek ve bununla beraber sağlanan müşteri memnuniyeti firmamızın üstlenmiş olduğu görev ve varoluş amacımızın temel bir ilkesidir.
Bu görev ve amaç çerçevesinde sektördeki değişimleri iyi bir gözlemci olarak takip ederek konsept farklılıkları yaratmaya devam edeceğiz.